Hakkımızda

Şirketimiz VİOMEDİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kendi tescilli ‘’ VİOMEDİ ’’ markası ile metal ortopedi ürünleri ithal etmekte olup ülke çapında tüm bu ürünlerin pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren uygun fiyatlı, kaliteli ürünlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda pazara sunmak, hizmet kalitesini artırarak büyümek asıl hedefimizdir. Bu amaçla ürünlerimizdeki temel prensip, hayata değer katmak, hayatı paylaşmak ve hayatı kolaylaştırmak olmuştur.

Viomedi ailesi olarak, müşteri memnuniyetini en ön sırada tutarak, hızlı teslimat anlayışıyla ihtiyaçlarınızı en kısa sürede temin etmek üzere çalışmaktayız. Uygun fiyatlarının yanı sıra ürün kalitesinden ödün vermeyen firmamız; ürünlerimizi, hem üretimi sonrasında fabrikada, hem de müşteri sevkiyatı öncesi firmamızda kontrol edip, sorunsuz bir şekilde iş ortaklarımıza ulaştırarak, kurumsal hizmet anlayışımızı sürekli ilerletmeyi amaçlamaktadır.

VİOMEDİ markası; genç, dinamik, yenilikçi ekibimiz ve siz müşteri desteğiniz ile büyümeye devam edecektir…

KALİTE STANDARDI

Ürünlerimiz, hem üretim sonrasında fabrikada, hem de müşteri sevkiyatı öncesinde firmamızda kontrol edilerek, çift kontrol mekanizması ile sorunsuz bir şekilde iş ortaklarımıza ve bayilerimize ulaştırılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz Avrupa Birliği CE Standardına uygun olup, tüm ürünlerimize ait CE sertifika/ deklarasyonları bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ÜTS kayıtlı olup devlet iade koşullarına uygundur.

Bayi ve müşterilerimizin siparişleri, sipariş verildiği tarihte ya da en geç ertesi gün sevk planına alınarak, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.


Whatsapp Destek

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?